O nas

Firma nasza powstała w trosce o bezpieczeństwo danych osobowych, które Państwo przetwarzają w swoich organizacjach. Dlatego jesteśmy po to, aby Was wspierać w należytym zabezpieczaniu danych osobowych Waszych klientów, kontrahentów i pracowników. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo danych osobowych i jak duże ryzyko niesie za sobą brak lub niezgodne z przepisami przetwarzanie danych. Z pewnością nasza wiedza oraz doświadczenie zawodowe pozwolą nam na to, aby Państwa organizacje działały zgodnie z prawem.

Stworzyliśmy ofertę elastyczną, którą możemy dopasować indywidualnie pod każdą organizację. Co najważniejsze, każdego klienta traktujemy wyjątkowo. Zadowolenie klienta z naszych usług jest dla nas na pierwszym miejscu. Niewątpliwie wierzymy, że dzięki naszym usługom będą mogli Państwo zająć się swoimi sprawami, a my zajmiemy się resztą.

Pełnimy funkcję inspektora ochrony danych w wielu przedsiębiorstwach, a także zrealizowaliśmy kilkanaście projektów audytorsko – wdrożeniowych.

Naszymi klientami są duże jak i małe firmy z różnych branż, przykładające dużą wagę do ochrony przetwarzanych przez siebie danych osobowych jak i własnego wizerunku.

men, employees, suit
Klaudyna Królikowska
Inspektor ochrony danych osobowych
(właściciel)
-Absolwentka studiów podyplomowych w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk (INP PAN) na kierunku „Wykonywanie Funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych" w Warszawie.

-Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej na kierunku „Administracja” w Lublinie.

-Absolwentka studiów podyplomowych w Collegium Civitas na kierunku „Bezpieczeństwo Energetyczne. Państwo, samorząd, biznes” w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem. Jako członek Agencji Ochrony Danych Osobowych prowadzi audyty, szkolenia oraz przygotowuje kompleksową dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych. Od lat interesuje się tematyką ochrony prywatności. Wiedzę swoją poszerza poprzez ciągłe doszkalanie się z zakresu ochrony danych osobowych.